Učiteľ/ka ZUŠ

Súkromná základná umelecká škola Žilina

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
30%

Počet študentov školy
181

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Internet (e-mail, www) - základy, Microsoft Excel - základy, Microsoft Word - základy

Vzdelanie
Splnenie kvalifikačných predpokladov v zmysle platnej školskej legislatívy, samostatný/začínajúci učiteľ, hudobný odbor – zameranie hra na zobcovú flautu, pracovnoprávny vzťah – pracovný pomer na kratší pracovný čas alebo dohoda o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru

Požadované doklady:
Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
Motivačný list
Súhlas na spracovanie osobných údajov
Overené doklady o dosiahnutom vzdelaní
Výpis z registra trestov
Doklad o zdravotnej spôsobilosti a doklad o bezúhonnosti /pri nástupe do zamestnania/

Ďalšie požiadavky
Ovládanie štátneho jazyka
Zdravotná spôsobilosť
Bezúhonnosť
Pozitívny vzťah k práci s deťmi
Zodpovednosť a dôslednosť v plnení pracovných povinností
Flexibilita
Mzda podľa platových taríf od 70,- € brutto mesačne /v závislosti od počtu hodín a pracovnoprávneho vzťahu/