Učiteľ/ka ZUŠ

Súkromná Základná umelecká škola Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Strečnianska 20, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
60%

Počet študentov školy
183

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
UČITEĽ/KA HRY NA KLAVÍRI
Minimálne vzdelanie: ukončené absolutórium na konzervatóriu v odbore hra na klavíri. Vyššie vzdelanie a prax vítané.

Ďalšie požiadavky
Úväzok pedagóga je predpokladaný - bude stanovený podľa presného počtu nastúpených žiakov. Plat podľa platových taríf a kategórie PZ - jeho vzdelania a praxe. V prípade absolventa konzervatória - začínajúceho PZ - 738,50 pri úväzku 100%. Pri 60% úväzku je to jeho percentuálna časť (60%). Pri vyšších kategóriách podľa platných taríf. Odmeny sú možné.
Je možné prijať viacerých uchádzačov na kratšie úväzky (napr. tretinové).