Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Učiteľ anglického jazyka

Súkromná škola umeleckého priemyslu, Kyslá 214, Hodruša - Hámre

Miesto práce
Hodruša - Hámre
Termín nástupu
1.09. 2021
Od 915 EUR/mesiacOsobné ohodnotenie, príplatky za kredity, odmeny za prácu na projektoch, odmeny na konci roka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie anglického jazyka na škole umeleckého priemyslu

Možnosť ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Učiteľstvo anglického jazyka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita a tímové myslenie.

Sme stredná škola so 120 ročnou tradíciou. Vyučovanie je zamerané na dva hlavné smery, umelecký a umelecko-remeselný. V súčasnosti popri našich tradičných študijných odboroch ako výtvarné spracúvanie kovov a drahých kameňov, alebo celoživotné vzdelávanie zlatník a klenotník, škola vyučuje aj umelecké odbory propagačné výtvarníctvo, grafický dizajn, fotografický dizajn a grafika vizuálnych komunikácií.
ID: 3913088  Megjelentetés dátuma: 16.6.2021  Alapbér (bruttó): 915 EUR/mesiac