Učiteľka v materskej škole

Súkromná materská škola

Miesto práce
Fándlyho 21, 903 01 Senec, okres Senec
Termín nástupu
08.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchovno vzdelávacia činnosť s deťmi predškolského veku v materskej škole

Ponúkané výhody:
- možnosť získať pracovnú zmluvu na dobu neurčitú na základe spokojnosti zamestnávateľa,
- dobrý sociálny program,
- malý kolektív,
- vyšší plat ako v štátnej MŠ,
- práca s nižším počtom detí v triede.

Prijmeme do MŠ kvalifikovanú učiteľku s ukončeným pedagogickým vzdelaním (vzdelanie - predškolská pedagogika, učiteľstvo v materskej škole) s nástupom od 8.1. 2018. Ponúkame prácu v malom kolektíve s malým počtom detí pre pani učiteľku, ktorá má pozitívny vzťah k deťom a práca s deťmi ju baví a napĺňa.Znalosť anglického jazyka je vítaná.
Svoje žiadosti a životopisy zasielajte na e-mail: [email protected].

Informácie o SMŠ - na našej webovej stránke www.detsky-sen.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo pre materské školy, alebo študijný odbor predškolská a elementárna pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

1

Uchádzač o zamestnanie musí spĺňať kvalifikačné predpoklady pre prácu učiteľky MŠ -
Úplné stredné odborné vzdelanie - v študijnom odbore učiteľstvo pre materské školy
alebo vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
1.v učiteľskom študijnom programe v študijnom odbore predškolská a elementárna pedagogika
2. v študijnom odbore učiteľstvo pre materské školy a bakalársky študijný program v odbore tvorivá dramatika

Požiadavky na uchádzača o zamestnanie:
- prirodzený kladný vzťah k deťom
- láskavý prístup k deťom,vedieť sa pri práci znížiť k deťom
- spoľahlivosť
- iniciatívnosť
- kreativita
- samostatnosť
- kultivovaný slovný prejav
- empatia

SMŠ začala písať svoju históriu 01. 09. 1994 a bola zriadená na základe rozhodnutia MŠ SR o zaradení našej MŠ do siete súkromných škôl a na základe Zriaďovacej listiny ako 9. súkromná MŠ na Slovensku.
SMŠ navštevuje 34 detí vo veku 2,5-6 rokov, ktoré sú rozdelené do 2 tried.

Našim hlavným cieľom je rozpoznať možnosti, vlohy a talent každého dieťaťa, pomáhať mu v poznávaní sveta a seba samého tak, aby sa vzdelaním a výchovou stávalo samostatným človekom, zodpovedným za seba a za okolitý svet. Snažíme sa priblížiť domácemu prostrediu, z ktorého dieťa prichádza.

Poskytujeme predprimárne vzdelávanie, výučbu anglického jazyka, krúžkovú činnosť, rôzne aktivity ako sú napr. divadlá, exkurzie, výlety, plavecký výcvik, školu v prírode... Bližšie informácie na www.detsky-sen.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3261701  Megjelentetés dátuma: 5.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou