Učiteľ/ka MŠ

Súkromná materská škola Senec

Miesto práce
Fándlyho 21, Senec, okres Senec
Termín nástupu
2018-01-08

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
34

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Microsoft Word - pokročilý, internet- pokročilý

Vzdelanie
Vzdelanie v odbore učiteľstvo pre materské školy, alebo študijný odbor predškolská a elementárna pedagogika

Ďalšie požiadavky
Prijmeme do MŠ kvalifikovanú učiteľku s ukončeným pedagogickým vzdelaním (vzdelanie - predškolská pedagogika, učiteľstvo v materskej škole) s nástupom od 8.1. 2018. Ponúkame prácu v malom kolektíve s malým počtom detí pre pani učiteľku, ktorá má pozitívny vzťah k deťom a práca s deťmi ju baví a napĺňa. Znalosť anglického jazyka a prax v MŠ je vítaná.
Svoje žiadosti a životopisy zasielajte na e-mail: [email protected].

Informácie o SMŠ - na našej webovej stránke www.detsky-sen.sk