Učiteľka v súkromnej materskej škôlke

Súkromná materská škola Čarovný domček

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
od 1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 600,- Eur brutto v závislosti od vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o deti vo veku od 2 do 6 rokov, organizovanie voľného času detí a krúžková činnosť, vzdelávanie detí podľa individuálnych osnov škôlky.
Súkromná materská škôlka v obci Hrubá Borša.

Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické so zameraním učiteľstvo pre MŠ

Pozitívny vzťah k deťom, príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, vysoké nároky na dodržiavanie bezpečnosti pri práci s deťmi.

Súkromná materská škôlka pre deti vo veku od 2 do 6 rokov nachádzajúca sa v obci Hrubá Borša. Našou filozofiou je individuálny prístup k výchove detí s dôrazom na rešpektovanie ich osobitých potrieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3348396  Megjelentetés dátuma: 24.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 600,- Eur brutto v závislosti od vzdelania a praxe