Učiteľ/ka MŠ

Súkromná materská škola Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Drotárska cesta 48, Bratislava-Staré Mesto, Bratislava
Termín nástupu
2017-11-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Počet študentov školy
22

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Word, Excel - zaklady

Vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ďalšie požiadavky
starostlivosť o deti vo veku 2,5 - 6 rokov, vytváranie výchovno - vzdelávacích plánov, vedenie administratívy , voľnočasových aktivít, orientácia v platnej legislatíve.
Osobnostné predpoklady:bezúhonnosť, trpezlivosť, samostatnosť pri riešení úloh, organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie, kreativita, zodpovedný prístup