Audítor

Súkromná Informačná Agentúra spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiacna pracovnom pohovore bude prerokovaná presná výška mzdy podľa skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším klientom je stabilná audítorská spoločnosť pôsobiaca v oblasti účtovníctva a auditu s dlhoročnou históriou, ktorá momentálne hľadá nového kolegu alebo kolegyňu na oddelenie auditu. Pozícia ponúka výbornú príležitosť na ďalší rast a kariérny rozvoj.

Výkon auditu účtovníctva a účtovnej závierky podľa audítorských štandardov, minoritne možnosť vedenia účtovníctva pre klientov.

- možnosť sa vzdelávať
- podpora skúseného audítorského, daňového a účtovného tímu
- práca v príjemnom kolektíve
- práca v stabilnej a na Slovensku etablovanej spoločnosti

- V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím pošlite nám životopis. Uchádzači budú vyberaní podľa životopisov.
- Kontaktovaní budú uchádzači spĺňajúci kvalifikačné kritéria

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti auditu, účtovníctva a miezd.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

audit

Počet rokov praxe

10

- prax a zručnosť vo výkone finančného auditu
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- samostatnosť pri výkone práce audítora
- flexibilita
- licencia SKAU výhodou, ale nie podmienkou
- anglický alebo nemecký jazyk výhodou, ale nie podmienkou
- znalosť práce s PC - Microsoft Office
- práca vyžaduje minoritne cestovanie v rámci západ. Slovenska (vodičský preukaz nie je podmienkou)

Poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu takmer 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ponúkame širokú škálu služieb ako personálne poradenstvo (v oblasti náboru nových zamestnancov), marketingové poradenstvo ( reklama, propagácia, plošná a riadková inzercia, PR, reklamné panely, bilboardy, letáky, plagáty), organizačné poradenstvo ( transportné a transferové služby, kuriérske služby, doprava, organizovanie spoločenských, kultúrnych podujatí, výstav a veľtrhov), obchodné poradenstvo ( poradenstvo pri bežných prevádzkových činnostiach, konzultačná činnosť pre strategické riadenie, poradenstvo pri podnikaní s novými domácimi i zahraničnými obchodnými partnermi), informačná kancelária ( prieskum trhu a verejnej mienky, monitorovanie trhovej situácie a konkurenčného prostredia, vyhodnocovanie vnútropodnikového a vonkajšieho prostredia firmy)
ID: 4072905  Megjelentetés dátuma: 25.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac