Vychovávateľ

Súkromná bulharská základná škola Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Záporožská 8, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
2018-09-27

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
63

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vzdelanie
Vysokoškolské vzdelávanie podlá zákona č.317/2009 Z.z, a vyhlášky č. 437/2009 Z.z.

Odbor učiteľka 1. stupeň ZŠ.

Ďalšie požiadavky
Hľadáme vychovávateľa/ľku do školského klubu deti. Práca - od 11.00 do 17.00 h. Pedagogická prax - minimálne 3 roky. Vyučovací jazyk na škole je bulharčina.
Uchádzač nemusí ovládať bulharský jazyk.
Prihlášky so životopisom je možné podať cez pracovné dni na sekretariáte školy od 8.00 do 16.00 h, alebo mailom [email protected] do 18.9.2018

Vzbrani uchádzači budu pozvaní na osobný pohovor, ktorysa uskutoční 19.9.2018 v sidle školy: Záporožská 8, 851 01 Bratislava

Ponúkame zamestnanecké výhody: služobný mobil, stravu v jedálni školy.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ID: 3487511  Megjelentetés dátuma: 7.9.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.