Mzdový účtovník

Súkr.str.umelecká škola Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Ivanská cesta 21, Ružinov
Termín nástupu
2020-11-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
171

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Ďalšie požiadavky
ŠKOLA DIZAJNU - Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču v Bratislave vyhlasuje výberové konanie na pozíciu mzdového účtovníka/-čky - tajomníka/-čky školy.

Ponúkame prácu na 100% úväzok v priateľskom kolektíve umeleckej školy, možnosť podieľať sa na zaujímavých a rozmanitých projektoch, možnosť ďalšieho profesionálneho vzdelávania, príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie (ekonomické alebo právnické vzdelanie výhodou)
- prax aspoň 3 roky a na obdobnej pozícii v školstve veľkou výhodou
- skúsenosti s vedením personálnej agendy výhodou
- znalosť legislatívy z oblasti školstva a pracovno-právnych vzťahov (školský zákon, občiansky zákonník, zákonník práce)
- ochota vzdelávať sa v pracovnej oblasti

Náplň práce:

- vedenie a komplexné spracovanie miezd
- mesačné spracovanie výkazov pre sociálnu poisťovňu a zdravotné poisťovne
- príprava a spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov

- sledovanie súladu aktivít školy s aktuálne platnou legislatívou
- vybavovanie administratívy týkajúcej sa žiakov
- zabezpečovanie, vyhotovovanie, rozdeľovanie, expedícia a evidencia vnútroorganizačných noriem, nariadení a pokynov

Ponúkaný plat: 1200€

Termín nástupu: 2. 11. 2020, alebo dohodou

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom s fotografiou, motivačným listom a prípadnými referenciami zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov/-ky. Ďakujeme.

Kontakt: Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču, Ivanská cesta 21, 821 04 Bratislava / www.skoladizajnu.sk / [email protected]