Sekretárka riaditeľa

Súkr.str.umelecká škola Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Ivanská cesta 21, Bratislava
Termín nástupu
2018-07-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
171

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Microsoft Excel, Word a Outlook; aSc Agenda

Vzdelanie
- organizačné schopnosti, analytické myslenie
- príjemné vystupovanie, presvedčivá komunikácia
- presnosť, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť
- znalosť anglického jazyka výhodou
- ekonomické vzdelanie výhodou

Ďalšie požiadavky
Súkromná stredná umelecká škola dizajnu vyhlasuje výberové konanie na pozíciu pracovníka/pracovníčky sekretariátu.

Ponúkame prácu v priateľskom kolektíve umeleckej školy, možnosť podieľať sa na zaujímavých a rozmanitých projektoch, možnosť ďalšieho profesionálneho vzdelávania, príjemné pracovné prostredie.

Náplň práce:

- administratívne a asistentské práce
- zabezpečenie chodu sekretariátu
- vybavovanie e-mailov a telefonátov, spracovanie korešpondencie
- komunikácia so študentmi, rodičmi, pedagógmi a úradmi
- evidencia a archivácia dokumentov
- príprava podkladov podľa požiadaviek
- plánovanie stretnutí