Učiteľ/ka SŠ - elektrotechnika

Súkr. SOŠ Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Exnárova 20, Ružinov
Termín nástupu
2021-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Znalosť práce s PC
Práca s PC, Internet, MS Office

Vzdelanie
• Vzdelanie v odbore elektrotechnika
• pedagogický smer podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.
• Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: vysokoškolské II. stupňa a doplňujúce pedagogické štúdium

Ďalšie požiadavky
Požadované doklady:
• žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym kontaktom a emailovým kontaktom,
• profesijný životopis,
• doklady o vzdelaní, príp. praxi, (vysvedčenie o štátnej záverečnej skúške),
• potvrdenie o telesnej spôsobilosti a o duševnej spôsobilosti vo vzťahu k výkonu činnosti - platí len pre prijatých uchádzačov,
• súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
• pre účely preukázania bezúhonností uchádzača o zamestnanie sú požadované údaje v zmysle § 3 zákona č. 552/ Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v spojení s § 10 zákona č. 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Platové podmienky podľa tabuliek v školstve a mesačný motivačný príplatok.
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Hľadáme kandidáta, ktorý je otvorený novým prístupom ku vzdelávaniu a má pozitívny vzťah k študentom.
V prípade Vášho záujmu Vás radi spoznáme.
Posielajte životopis a motivačný list na mailovú adresu:
[email protected]