Projektant oznamovacích zariadení

SUDOP Košice a.s.

Miesto práce
Žriedlová 1, 040 01 Košice
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 600 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka osobné hodnotenie, variabilná zložka za projekty, +13 plat ( ponúkaný plat závisí od odpracovaných rokov a skúseností kandidáta )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V SUDOPE spájame schopných ľudí a novodobé technológie, aby sme spoločne zanechali dobrý dojem na projektoch doma i zahraničí.
Pri svojej práci využívame vysokú odbornosť, pružnosť a precíznosť v detailoch.

Našim krédom je sila a stabilita. U nás má zamestnanec istotu, že pracuje vo firme, ktorá pôsobí 70 rokov v oblasti stavebníctva.
Máte záujem byť súčasťou nášho tímu, ktorá Vás podporí a bude pre Vás prameňom nových skúseností a inšpirácií?
Ak áno, stačí ak nám zašlete svoj životopis, my sa s Vami následne skontaktujeme a pri osobnom pohovore preberieme možnosti zamestnať sa u nás.

ČO BUDEŠ U NÁS ROBIŤ?

  • projektovanie oznamovacích zariadení ( rozhlas, informačné zariadenia, poplachové a protipožiarne systémy, kamerové systémy, diaľková, optická a metalická kabelizácia, ..),
  • návrh a prerokovanie projektovej dokumentácie,
  • vypracovanie podkladov pre rozpočet,
  • koordinácia s ostatnými profesnými projektantmi.

  • pružná pracovná doba,
  • profesijný rast pod skúseným tímom,
  • práca v mladom entuziastickom kolektíve na zaujímavých projektoch,
  • stabilita profesionálneho zázemia,
  • práca s najmodernejšími softvérami,
  • osobnostný a kvalifikačný rozvoj - možnosť školení,
  • osobitné odmeny za mimoriadne výsledky a prínos pre spoločnosť,
  • odmena za odpracované roky,
  • pravidelné športové a kultúrne firemné akcie,
  • príspevok na športové aktivity, vzdelanie,
  • jazykové vzdelávanie,
  • ovocný deň,
  • príspevok na DDS - III. pilier a nefinančné benefity,
  • Multisport CARD.

Vašu žiadosť a životopis zašlite e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti SUDOP Košice a.s.. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane os. údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.5.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- elektrotechnická fakulta, odbor telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
MicroStation - Úplný začiatočník
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsotf Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s projektovaním v nami požadovanej oblasti,
  • spoľahlivosť, flexibilita a dôslednosť podmienkou,
  • ochota pracovať a rozhodovať sa samostatne,
  • výhodou autorizačné osvedčenie v SKSI

SUDOP Košice a.s. pokračuje v úspešnej tradícii ako projektová, inžinierska a konzultačná spoločnosť. Prezentuje sa ponukou komplexných služieb pri príprave a riadení projektov dopravnej infraštruktúry, inžinierskych a priemyselných stavieb so zameraním na železnice. Prioritou súčasnosti je príprava projektov modernizácií železničných tratí V. paneurópskeho koridoru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kancelária spoločnosti
Tel.: +421556221211
E-mail: poslať životopis
ID: 4033845  Megjelentetés dátuma: 9.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac