Automatár

SUBTIL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,8 EUR/hod.plus prémie, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha automatov na výrobu pružín a tvarovaných dielov
- práca na 2 zmeny

budú upresnené na pohovore

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

automatár

Skupina Subtil Group už viac ako 90 rokov vyrába širokú škálu výrobkov pre všetky priemysel-né oblasti. Okrem elektrotechnického a strojárskeho priemyslu patrí do našej oblasti činnosti aj globálny automobilový dodávateľský priemysel.

Naše schopnosti spočívajú predovšetkým v precíznej výrobe a zdokonaľovaní našich vysoko kvalitných výrobkov. Medzi naše kompetencie patrí aj spoločné inžinierstvo, technické poradenstvo a množstvo ďalších služieb. Výroba technických pružín a ohýbaných dielov si preto vyžaduje vysokú úroveň technického know-how.

S viac ako 260 modernými strojmi v súčasnosti vyrába skupina Subtil na troch miestach v Európe na 22 000 štvorcových metroch s viac ako 360 kvalifikovanými a motivovanými zamestnancami viac ako 10 000 dielov s ročným objemom viac ako 1 miliarda kusov - pre viac ako 2 000 spokojných zákazníkov po celom svete.

Bližšie informácie o firme nájdete na webe www.subtil-group.com/sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4031886  Megjelentetés dátuma: 10.2.2021  Alapbér (bruttó): 5,8 EUR/hod.