Cost controller stavebnej investičnej činnosti

STY s.r.o. inzeruje pre spoločnosť STY-X s.r.o.

Miesto práce
Hodžova 11, Nitra
Termín nástupu
ASAP (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná kompletná evidencia a administrácia investičných akcií podľa smerníc spoločnosti
- kontrola vecnej a cenovej správnosti a úplnosti fakturovaných prác a dodávok
- Zabezpečenie alternatívnych cenových ponúk
- Mesačný reporting a záverečný reporting investičnej akcie

Požiadavky na zamestnanca
Do nášho developerského tímu a back office pre investičné akcie skupiny IN GROUP hľadáme nových kolegov na pozíciu Cost controller a administratívny koordinátor stavebných investičných akcií.
Výhodou uchádzača, nie však podmienkou je:
• prehľad o cenách stavebných výrobkov a prác, cenotvorbe v stavebníctve, technologických postupoch a procesoch.
• Prehľad o predpisoch z oblasti prípravy a uskutočňovania stavieb, základných princípov stavebnej produkcie

Vhodní uchádzači budú oslovení a pozvaní na osobné výberové konanie.

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• stavebno-technické zameranie - pozícia vhodná pre absolventa alebo študenta • ekonomické zameranie – pozícia vhodná pre kandidáta s praxou 3 roky v stavebnej spoločnosti na ekonomickej pozícii

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• lojálnosť, bezúhonnosť, zodpovednosť, samostatnosť, váženie si hodnôt
• technické a ekonomické myslenie, komunikačné schopnosti, schopnosť učiť sa
• schopnosť pracovať v tíme
• schopnosť samostatnej práce a prevzatia zodpovednosti
• schopnosť pracovať systémovo

Spoločnosť STY-X je členom skupiny IN GROUP. Skupiny podnikov označovanej logom ST, pôsobiacich v sektore STavebníctva. Developerská spoločnosť STY-X, zastrešuje v skupine IN GROUP developerské aktivity a nadväzuje na predchádzajúce úspešné developerské projekty skupiny. Ambíciou spoločnosti STY-X je rozvinúť development ako jeden z významných pilierov skupiny. Každý nový projekt je pre nás inšpiratívnou výzvou. Motívom našej práce je preniesť radosť zo vzniku a tvorby nového diela na klientov rezidenčných a komerčných nehnuteľností, ktoré realizujeme.
Developerské činnosti rozvíjame dnes na troch trhoch – Slovensko, Česká republika a Maďarsko.
www.sty-x.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4132273  Megjelentetés dátuma: 29.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac