Projektový manažér developerských projektov

STY s.r.o. inzeruje pre spoločnosť STY-X s.r.o.

Česko, Maďarsko, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac1800 - 2500 (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie ľudí a procesov v developerských projektoch – projekčná a projektová príprava, realizácia stavieb
• samostatné riadenie procesov prípravy stavby:
- zodpovednosť za upozornenia na nedostatky v projekte v procese projekčných prác,
návrhy hospodárnych a optimálnych alternatív v projektovej dokumentácii,
navrhovanie riešení a postupov, zodpovednosť za odstránenie nedostatkov a vád
projektovej dokumentácie vo všetkých stupňoch projektovania
- výbery dodávateľov stavby - obstarávanie a vyhodnocovanie cenových ponúk
- jednania s dodávateľmi a subdodávateľmi, posudzovanie alternatívnych riešení
predložených dodávateľmi
• samostatné riadenie procesov realizácie stavby:
- príprava zmluvnej dokumentácie predovšetkým Zmlúv o dielo a objednávok
- návrhy hospodárnych a optimálnych alternatív počas výstavby
- dôsledné dodržiavanie zmluvných dojednaní vrátane prípravy zmenových listov,
overenia súpisu vykonaných prác, kontroly technologických postupov a upozornenia
na vady na stavbe, predkladanie návrhov opatrení a vykonávanie dôsledných a
cieľavedomých kontrol na stavbe
• zodpovednosť za prípravu, dodržiavanie a vyhodnocovanie harmonogramu prác
• zodpovednosť za dodržanie rozpočtu výstavby
• schvaľovanie fakturácie a cost controlling
• technický dozor investora

Požiadavky na zamestnanca
Do nášho developerského tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu Projektový manažér developerských projektov:
• so skúsenosťami v aktívnej práci na komplexnej príprave stavieb, dĺžka praxe min. 5 rokov
• so skúsenosťami v samostatnom riadení procesov prípravy a realizácie stavby
• so skúsenosťami s vedením jednaní so subdodávateľmi,
• so skúsenosťami s riadením ľudí a procesov v projekčnej a projektovej príprave a v procese realizácie stavby
• so skúsenosťami s bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci na stavenisku.
• so skúsenosťami s jednaním a uzatváraním zmluvných vzťahov predovšetkým Zmlúv o dielo a dôsledným dodržiavaním zmluvných dojednaní
• prehľad o cenách stavebných výrobkov a prác, cenotvorbe v stavebníctve, technologických postupoch a procesoch.

Výhodou uchádzača, nie však podmienkou je:
• oprávnenie stavbyvedúci, oprávnenie stavebný dozor
• prax v navrhovaní stavieb
• skúsenosti s inžinieringom
• Znalosť STN najmä tried 73, 74, Stavebného zákona, Zákona o odpadoch, Zákona o stavebných výrobkoch, Vodného zákona, predpisov z oblasti prípravy a uskutočňovania stavieb, základných princípov stavebnej produkcie

Vhodní uchádzači budú oslovení a pozvaní na osobné výberové konanie.
Váš záujem o výberové konanie zašlite e-mailom na: [email protected]
Do predmetu e-mailu uveďte: Výber - Projektový manažér
Do prílohy e-mailu vložte:
• CV
• Motivačný list
• Zoznam stavieb, na ktorých ste pracovali s popisom a grafickou časťou (max. 5 fotiek na stavbu)

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo. Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa príslušného technického zamerania, alebo primerané skúsenosti pre obsadzovanú pozíciu.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Kalkulačný program - Pokročilý
MS Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• lojálnosť, bezúhonnosť, zodpovednosť, samostatnosť, váženie si hodnôt;
• technické myslenie, komunikačné schopnosti, schopnosť učiť sa
• schopnosť pracovať v tíme
• schopnosť samostatnej práce a prevzatia zodpovednosti za rozhodnutia
• schopnosť hľadať riešenia a určovať priority
• schopnosť pracovať systémovo

Spoločnosť STY-X je členom skupiny IN GROUP. Skupiny podnikov označovanej logom ST, pôsobiacich v sektore STavebníctva. Developerská spoločnosť STY-X, zastrešuje v skupine IN GROUP developerské aktivity a nadväzuje na predchádzajúce úspešné developerské projekty skupiny. Ambíciou spoločnosti STY-X je rozvinúť development ako jeden z významných pilierov skupiny. Každý nový projekt je pre nás inšpiratívnou výzvou. Motívom našej práce je preniesť radosť zo vzniku a tvorby nového diela na klientov rezidenčných a komerčných nehnuteľností, ktoré realizujeme.
Developerské činnosti rozvíjame dnes na troch trhoch – Slovensko, Česká republika a Maďarsko.
www.sty-x.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4063978  Megjelentetés dátuma: 19.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac