Odborný predajca - dizajnér

STUDIO IT Bratislava, s. r. o.

Miesto práce
Studená, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01/07/2021
900 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy bez obmedzení podľa predaja + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčšie talianske interiérové štúdio na Slovensku.
- práca v interiérovom štúdiu so zameraním na luxusný taliansky nábytok a doplnky
- projektovanie kuchynských liniek, dverí, šatníkov a iného nábytku na mieru
- samostatná práca na projektoch, ich organizácia a dohľad nad realizáciou
- odborné poradenstvo pri predaji a navrhovanie riešenia interiérov
- predaj nábytku a doplnkov na objednávku
- komunikácia s klientmi, prezentácia produktov spoločnosti
- tvorba 3D-vizualizácií a ich prezentácia
- vypracovávanie cenových ponúk a komplexné riešenie obchodných záležitostí
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi

- práca v príjemnom prostredí
- práca s exkluzívnym nábytkom najvyššej kvality (vyrábané v Taliansku, veľakrát ručná výroba, zaujímavé a netradičné dizajnérske kúsky)
- veľký výber dodávateľov a výrobcov - teda aj materiálov, farebných prevedení - ponúka možnosť kreatívneho vyžitia v zariaďovaní
- profesionálny a ľudský prístup
- osobný a profesionálny rozvoj
- zaujímavé finančné bonusy z predaja

Poprosíme Vás poslať CV s krátkym popisom na adresu [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.
Máme voľné pozície pre menej i viac skúsených, ohodnotenie uvádzané vyššie je preto orientačné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Interiérový dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
PRO100 - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládanie aspoň jedného 3D vizualizačného programu (SketchUP, PRO 100, a pod.)
- znalosť rendrovania výhodou
- skúsenosti s prácou v štúdiu výhodou
- ochota pracovať v tíme i samostatne
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- obchodný duch a nadšenie z práce.

Spoločnosť STUDIO.IT je na našom trhu už 13 rokov. Sme výhradným importérom kuchynských liniek, interiérových dverí a nábytku známych talianskych producentov ako ASTER, LUBE, GD-DORIGO, ktorí sú zárukou výnimočnej kvality, funkčnosti a dizajnu. Náš sortiment siaha od podlahy, cez úpravu stien až po zariaďovacie prvky, doplnky a svietidlá. Každý náš dizajnér pracuje časom samostatne a k dispozícii má nielen vyššie spomínané svetové značky, ale aj veľa iných, s ktorými vie pracovať pri zariaďovaní interiéru alebo predaji samotnom. Preto spoločnosť STUDIO.IT hľadá ľudí, ktorí by svoj vkus, pracovitosť a zmysel pre precíznosť vedeli pretaviť do reálnych interiérov práve pod našou záštitou. Viac na: www.studio-it.sk
ID: 3461460  Megjelentetés dátuma: 25.4.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac