Music sales - Hungary

Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
24.000-32.000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Magyar piacot kiszolgáló zenei stylist munkatársat / üzletkötőt keresünk

Kik vagyunk?

A HudebníBanka.cz vállalkozásunk megkönnyíti az audiovizuális projekteket (filmeket, reklámokat, filmsorozatokat és Youtube videókat) zenével aláfestő alkotók munkáját. Saját web-alkalmazásunk van, csúcstechnológiákat és eljárásokat alkalmazunk. Úgy véljük, hogy ezen a területen a világ legjobbjai közé tartozunk.

Kit keresünk?

Olyasvalakit, aki az üzletágunkért és az ügyfeleink projektjeiért ugyanúgy fog lelkesedni, mint mi. Aki élvezni fogja, hogy egész nap filmesekkel, producerekkel, reklámügynökségekkel állhat kapcsolatban és videójukhoz igyekszik majd megtalálni a lehető legjobb zenét. Egyszóval olyasvalakit, aki ennek fog élni.

Prágában él és folyékonyan beszél magyarul, netán e nyelv az Ön anyanyelve? A cseh nyelv ismerete nem követelmény. A cégen belüli kommunikációhoz elegendő az angol vagy a szlovák nyelv. Olyasvalakit keresünk, aki Budapesten új ügyfelekkel létesít kapcsolatot és látogatja majd őket.

Nem a mindenáron való „eladás” a célunk, hanem megérteni azt, hogy ügyfeleink mit szeretnének, majd elvezetni őket a legjobb megoldáshoz.

Kit nem keresünk?

Olyan üzletkötőket, akiknek mindegy, mit árulnak.

Looking for a music stylist / sales for Hungary

About us

Zenebank.hu simplifies work of creators of audiovisual projects (movies, commercials, TV shows, youtube videos etc.), especially for professionals working with music. We developed our own web application and we use high-end technology and processes. We thrive on coming up with the most advanced solutions and make our customers lives easier.

Who are we looking for?

We are looking for someone who will get excited and motivated for our business and our projects as much as we are. Someone who enjoys being in daily contact with movie makers, producers and advertising agencies and try to find the best possible music for their projects.

Are you fluent in Hungarian and currently living in Prague? For internal communication within the company, English, Czech and/or Slovak is possible. We are looking for someone who will establish and maintain our relationships with clients in Budapest and frequently travel there.

We have an established formula to make sure that you get up to speed in your job. And we will be helping you every step of the way.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mit kínálunk?

Fiatal és barátságos csapatot. Informális munkahelyi környezetet, amelyben közösen küzdjük le az akadályokat és szüntelenül arra törekszünk, hogy egyre jobbak legyünk. Érdekes ügyfelekkel való együttműködést. Lehetőséget arra, hogy nap mint nap zenével foglalkozzon és időnként láthassa munkájának gyümölcsét a tévében.

What do we offer?

A young and friendly collective. Informal working environment, in which we overcome obstacles together and strive to always perform better. Work with interesting clients and projects. The possibility to work everyday with music and to see the results of your work on TV and the web.

Is working in the music industry your dream? Join us. We may be your number one choice.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Žijeme hudbou.

V HudebníBanka.cz zjednodušujeme práci tvůrcům audiovizuálních projektů (filmů, reklam, seriálů i youtube videí), kteří pracují s hudbou. Máme vlastní webovou aplikaci a používáme špičkové technologie a postupy. Myslíme si, že v této sféře patříme mezi nejlepší nejen u nás, ale i ve světě.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3357764  Megjelentetés dátuma: 6.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 24.000-32.000 CZK