Realizátor interiérov - architekt

Studio e, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiack fixnej mzde prislúchajú odmeny z každého projektu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Interiérový dizajnér - bude pracovať v realizačnom tíme, kde sa bude podieľať na riadení, koordinácií a monitorovaní všetkých pridelených projektov realizácií interiérov, vrátane vzťahov s klientmi a dodávateľmi.

Od uchádzača očakávame:

- technické vzdelanie - architektúra, stavebný odbor
- zodpovednosť za riadenie prideleného projektu
- stanovenie cieľov, spracovanie harmonogramu prác, koordinácia aktivít a ľudí na danom projekte
- sledovanie a dodržiavanie harmonogramu prác a rozpočtu
- kontrola jednotlivých fáz projektu, termínov a kvality realizovaných prác na projekte
- vypracovanie rozpočtov, cenových ponúk
- ústretová komunikácia s klientmi a dodávateľmi
- komunikácia a kooperácia s kolegami

- flexibilný pracovný čas
- mladý kreatívny kolektív
- firemné vozidlo
- homeoffice

- prosíme o zaslanie profesijného životopisu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Základy
ArchiCAD - Základy
Čítanie projektovej dokumentácie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme kolegu do tímu, ktorý je schopný riadiť nielen samotný projekt, ale tiež externé tímy spolupracujúce na jednotlivých projektoch.
Hľadáme kolegu s veľkou mierou proaktívnosti a samostatnosti, s citom pre detail a ochotou cestovať.

Sme moderné architektonické štúdio. Sme iní. Sme mladí a kreatívni. Dávame priestor rásť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4028419  Megjelentetés dátuma: 13.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac