Assistant to Project Management Office - Part Time for University student

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružinov
  • Mzdové podmienky (brutto): 4,50 EUR/hrs
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

The Project Management Office runs and supports a variety of projects as well as internal organizational activities in the Shared Service Center (SSC) Bratislava. The projects range from small migrations of positions to Bratislava and internal SSC projects up to cross-border initiatives and global SSC projects together with our other SSC locations. Furthermore, we are the supporting unit to our Head of the Shared Service Center with several ad hoc and recurring organizational tasks. We share best practices, find synergies and help to document processes that are being executed.

What we offer
- Support to process coordinators in various projects
- Coordination and delivery of own projects
- Maintenance of internal database
- Close cooperation with various stakeholders within the SSC organization
- Support in coordination of some events
- Ad hoc support in case of additional requests

Iné výhody

- experience in a multinational company
- international work team
- possibility to get a full time offer after graduation
- modern and first-class work environment

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o. Spoločnosť pôsobí celosvetovo s vyrovnaným a diverzifikovaným portfóliom produktov v oblasti pracích a čistiacich prostriedkov, značkovej vlasovej kozmetiky, produktov pre profesionálne vlasové salóny, a priemyselných produktov ako sú lepidlá, tmely a nátery. Vďaka silným značkám, inováciám a technológiám zastáva vedúce postavenie na trhu tak v spotrebiteľských, ako aj priemyselných odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Economics / Business

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- University student with business-related studies, preferably in Economics or Business Administration
- Fluent English language (verbal and written)
- Good user-skills of MS Office
- Energetic and driven personality with analytical thinking and result oriented mind-set
- Organised person with the attention to detail

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

In case of interest, do not hesitate to send us your Curriculum Vitae in English and Slovak language.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Sliacky Marián
E-mail: poslať životopis
ID: 3466911  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,50 EUR/hrs