Manipulačné práce v obchode - brigáda na 18-20.04.2018

Študentský servis, s.r.o.

  • Miesto práce: Ivanka pri Dunaji, Bratislava, okres Senec, okres Galanta, okres Šaľa
  • Mzdové podmienky (brutto): 6,50 € /hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- brigáda v obchodnom dome Metro v Ivanke pri Dunaji
- pomocné a manipulačné práce pri prerábaní oddelenia
- pracuje sa v termínoch :
18.04. 22:00 - 06:00
19.04. 22:00 - 06:00
20.04. 22:00 - 06:00
- nie je podmienka pracovať každý deň
- vhodnejšie pre mužov

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- nadštandardná hodinová sadzba
- bezplatná doprava zabezpečená z lokalít : Bratislava,Ivanka pri Dunaji,Šaľa,Kajal,Galanta,Sládkovičovo,Pusté Uľany,Veľký Grob,Reca,Senec,Veľký Biel,Nová Dedinka,Bernolákovo

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodný dom

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- platný preukaz pre prácu s potravinami nie starší ako dva roky

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o našu brigádu nás osobne navštívte na našej pobočke na Vajnorskej 51. Sme tu každý pracovný deň v čase 09:00 - 11:00 alebo 12:00 - 17:00 hod. Informácie poskytneme aj mailom alebo telefonicky.

Kontakt

ID: 3362683  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6,50 € /hod