Servis na linke v lakovni - dlhodobá brigáda na víkendy pre VŠ študenta

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: závod PSA, okres Trnava
  • Mzdové podmienky (brutto): 5 EUR/hodina
  • Termín nástupu: január 2017
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Brigáda pre študenta VŠ počas víkendov a cca 2 hodiny v pracovnom týždni. Zabezpečovanie servisu na linke koagulácie na lakovni v závode PSA . Pracovná doba je počas soboty a nedele od 8:00 do 14:00 a 2 hodiny cez niektorý bežný pracovný deň. Pozícia vhodná pre študenta VŠ, ideálne technického smeru, 1. - 3. ročníka.
Základná náplň práce:
- obsluha dávkovacej techniky pre chemické produkty
- evidencia skladu a sledovanie spotrieb chemických produktov
- odber vzoriek a vykonávanie základných chemických analýz v laboratóriu (meranie pH a vodivosti, titrácie)
- dohľad na linkou koagulácie a nahlasovanie prípadných problémov personálu PSA

Iné výhody

- práca v nadnárodnej spoločnosti
- pravidelná brigáda na dobu min. 1 roka
- po zapracovaní a ukončení štúdia možnosť nástupu na pracovnú zmluvu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Popredný svetový producent chemických výrobkov pre domácnosť a priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- študent VŠ,výhodou technický smer, chémia a pod.
- možnosť pracovať dlhodobo počas víkendov

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade Vášho záujmu nám zašlite prosím Váš životopis na nžšie uvedený email.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Sliacky Marián
E-mail: poslať životopis
ID: 2806543  Megjelentetés dátuma: 10.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 EUR/hodina