Pokladník/Pokladníčka pre RegioJet

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava Hl. St., Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
810 €/brutto + 50 € osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VAŠOU PRACOVNOU NÁPLŇOU BUDE:
*preberanie a spracovanie tržieb spoločnosti
*kontrola vyúčtovania zverených hodnôt od predajcov a palubného personálu
*spracovanie faktúr, zmlúv spoločnosti, záloh, cestovných príkazov
*správa a evidencia skladového hospodárstva
*kontrola mechanizmov predajného systému a fakturácií (komunikácia s kontrolingovým oddelením)

NA TEJTO PRACOVNEJ POZÍCII VÁM PONÚKAME:
*prácu v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti
*príležitosť k sebarealizácii
*možnosť navrhovať a zavádzať nové procesy
*miesto výkonu práce: Bratislava, hlavná vlaková stanica
*benefitný systém cafeteria, firemné akcie
*individuálne zaškolenie so zkúseným kolegou

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš štrukturovaný životopis. Na výberové konanie budú pozvaní kandidáti, ktorí úspešne prejdú predvýberom z došlých reakcií.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.
Meňte spoločne s nami cestovanie na zážitok!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii môžete pracovať, ak:
*máte skúsenosť s prácou s hotovosťou
*ste pozorní a máte zmysel pre detail
*máte minimálne SŠ vzdelanie - ekonomického smeru – výhodou
*vynikáte organizačnými a komunikačnými schopnosťami
*znalosť práce na PC (obzvlášť MS Excel) je pre Vás samozrejmosťou
*máte zmysel pre detail a kontrolu

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3553933  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 810 €/brutto + 50 € osobné ohodnotenie