Študentská brigáda - Administratívna výpomoc (Regiojet a.s.)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Tvojej práce bude:
*evidencia pošty,
*administratívne práce,
*výpomoc v kancelárii,
*pomoc pri spracovaní faktúr,
*starostlivosť o interiér vlakových súprav,
*predaj cestovných lístkov a účtovanie tržieb,
*plat 3,5 €/hod,
*dohoda o brigádnickej práci študenta - 20h/týždeň.

Môžeš sa tešiť na:
*zaujímavú pracovnú skúsenosť v cestovnom ruchu pre známu spoločnosť,
*priateľský kolektív a spolupracovníkov,
*príjemné pracovné prostredie,
*v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť brigády aj počas školského roka,
*získanie praxe, potrebnej pre kvalifikovanú prácu v akejkoľvek oblasti, kde je klient vždy na prvom mieste.

Budeme sa tešiť, ak nám zašleš svoj životopis s fotografiou. V prípade, ak nás presvedčíš, radi sa s Tebou stretneme osobne. Tak snáď to vyjde!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.
Meňte spoločne s nami cestovanie na zážitok!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Na túto pracovnú pozíciu sa hodíš, ak:
*máš 18 a viac rokov,
*si študent SŠ alebo VŠ,
*si komunikatívny,
*máš zmysel pre detail,
*si samostatný a časovo flexibilný,
*si čistý ako ľalia.

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3209791  Megjelentetés dátuma: 22.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 €/hod