Frézar, sústružník, obrábač kovov

STSZ, a.s.

Miesto práce
Ružindolská 19, 917 50 Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v jednozmennej prevádzke od 7.00 do 15.30 hod
Sústružnícke práce na univerzálnom sústruhu a fréze, obrábanie kovov.

13. plat
jubilejné odmeny
príspevok na dovolenku
príspevok na stravné nad rámec zákona
mesačný príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie do výšky 3% z mesačnej mzdy

Zaslaním Vášho životopisu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru ste prejavili súhlas spoločnosti STSZ a.s. so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v týchto dokumentoch pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Po uplynutí ukladacej doby (1 rok) budú Vaše materiály zlikvidované v súlade s platnou legislatívou.
Prosíme zasielať životopisy e-mailom. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí postúpia na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Samostatnosť, dostatočná prax v obore, záujem o prácu, schopnosť čítať výkresy

-servis a opravy návesov, prívesov
-predaj náhradných dielov na návesy, prívesy
-výrobno-strojárenská činnosť: výroba zvarencov, konštrukcií, malosériová strojárska výroba

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1825901  Megjelentetés dátuma: 27.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou