Referent/ka projektového oddelenia

Strojnícka fakulta STU v Bratislave

Miesto práce
Námestie slobody, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac(plat sa skladá z tarifného platu a osobného príplatku v zmysle zákona č. 553/2003 o odmeňovaní pri výkone práce vo verejnom záujme)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná práca v súvislosti s čerpaním finančných prostriedkov Európskej únie a iných verejných zdrojov alebo finančných prostriedkov iných finančných nástrojov.
Sledovanie čerpania finančných prostriedkov, vrátane vypracovania požadovaných pravidelných hlásení o čerpaní finančných prostriedkov a ich predkladania príslušným orgánom a inštitúciám
Príprava podkladov pre spracovateľov programov alebo projektov
Spolupráca na zabezpečovaní implementácie úloh vyplývajúcich z rozvojových programov alebo projektov
Príprava podkladov na informovanie verejnosti o možnosti čerpania finančných prostriedkov zo štrukturálnych nástrojov Európskej únie, alebo finančných prostriedkov iných finančných nástrojov

- príspevok na stravovanie zamestnancov nad rozsah ustanovený § 152 Zákonníka práce,
- príspevok na účasť na kultúrnych a športových podujatiach,
- príspevok na rekreácie a služby, ktoré zamestnanec využíva na regeneráciu pracovnej sily,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť,
- príspevok na sociálnu výpomoc,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- dodatková dovolenka,
- firemné podujatia.

V prípade záujmu nám zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku s prehľadom doterajšej odbornej praxe.
Preferujeme zamestnanca so záujmom o dlhodobú spoluprácu.
Odpovieme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť a aktívny prístup k práci
Ochota a schopnosť učiť sa
Komunikačné a organizačné schopnosti
Schopnosť samostatného rozhodovania

Strojnícka fakulta STU v Bratislave má najdlhšiu históriu vo výučbe strojárskych študijných odborov na Slovensku. Odrazom tradície je výborné postavenie v rebríčku slovenských fakúlt a medzinárodný ohlas.
ID: 3296894  Megjelentetés dátuma: 30.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac