Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Predavač

STROJÁRSKE CENTRUM, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 79, Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Maloobchodný predaj produktov pre strojárstvo / priemysel (ložiská, tesnenia, mazivá, oleje, elektrické a ručné náradie, chémia, OOPP, zváracia technika, meracia technika, spojovací materiál, ...).

Naša spoločnosť Vám ponúka :
- prácu v príjemnom kolektíve
- dynamické prostredie
- kariérny rast
- vzdelávanie prostredníctvom pravidelných školení
- stabilitu a istotu

Svoje životopisy nám prosím zasielajte do vymedzeného termínu na e-mailovú adresu : [email protected].
Bližšie informácie Vám poskytneme na mobilnom čísle : 0915 884 035.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na uchádzača :
- komunikačné zručnosti
- obchodné zručnosti
- záujem v oblasti strojárstva
- aktívny prístup k práci
- flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť

Strojárske centrum s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku v roku 2006 stala stabilnou súčasťou miestneho trhu. S osobitným prístupom, službami a rozsahom ponuky v maloobchodnej činnosti zásobuje tovarom široké spektrum zákazníkov od domácich majstrov, cez profesionálne dielne, až po výrobne spoločnosti. Medzi hlavné piliere spoločnosti patrí zodpovednosť, profesionálny prístup a spokojnosť svojich klientov.
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese https://www.strojarskecentrum.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3967139  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac