Majster v strojárskej výrobe

FTP Engineering, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
12 - 13 EUR/hod.Mzda bude dojednaná na osobnom pohovore a závisí od individuálnych skúseností a schopností daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výrobných procesov a kvality vo výrobe
- zodpovednosť za termíny dodávok výrobkov k spokojnosti zákazníkov
- riadenie činnosti na výrobe a prideľovanie práce podriadeným pracovníkom, cca 3-5 ľudí
- zaplánovanie zákaziek v informačnom systéme
- reporting priamo konateľovi spoločnosti

* bonus 100EUR
* príjemný pracovný kolektív
* jednozmenná prevádzka 7,30-16,00 h
* parkovisko zdarma

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš štrukturovaný životopis.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárske / technické zameranie

Počet rokov praxe

3

- OCHOTA PRACOVAŤ NA ŽIVNOSŤ PODMIENKOU
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- dobré organizovanie práce
- schopnosť viesť ľudí
- preukaz na VZV je veľkou výhodou

Máme takmer 28 ročné skúsenosti v oblasti navrhovania a výroby zariadení pre rôzne odvetvia priemyslu. Navrhujeme a vyrábame širokú škálu technologických zariadení pre potravinársky priemysel – na výrobu mlieka, olejov, cukroviniek, mäsa a rýb, pekárenských výrobkov, ovocia, vína, piva, rovnako ako pre farmaceutický priemysel, kozmetický, chemický priemysel, stavebníctvo a ďalšie priemyselné odvetvia.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3914556  Megjelentetés dátuma: 21.5.2020  Alapbér (bruttó): 12 EUR/hod.