Vodič sklápač s HR

Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozvoz štrkopiesku v Nitre a okolí na 18 t sklápači

zamestnanie počas celého roku , koncoročné odmeny , preplácané stravné

Zabehnutá firma so sídlom v Nitre Štrkopiesky M&M Stav s.r.o. (strkopieskymm.sk) príjme do Tpp vodiča na vyklápač 18t s hydraulickou rukou na rozvoz štrkopiesku v Nitre a okolí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

flexibilita , spoľahlivosť , komunikatívnosť

Naša spoločnosť M&M – STAV s.r.o., sa na stavebnom trhu pohybuje od roku 1996 najskôr pôsobila v právnej forme ″ fyzická osoba ″ a v roku 2014 sa forma podnikania zmenila na spoločnosť s ručením obmedzením , od tejto doby sme nadobudli mnoho skúseností a špičkovú prax v stavebnom odbore. Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj rôznych frakcii dunajského štrkopiesku, piesku a drveného kameniva (makadamu) s následnou nákladnou dopravou špeciálnymi sklápacími vozidlami s nosnosťou od 1t do 29 t na jedno auto. Taktiež pre zlepšenie spokojnosti našich zákazníkov sme našu činnosť rozšírili o malé stavebné práce ako je napríklad kladenie zámkovej dlažby , betonáž poterov a podobne. Podnikateľom, ako aj fyzickým osobám ponúkame možnosť zapožičania si malých stavebných mechanizmov.
ID: 3617934  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400