Inžinier kvality

STREIT TRNAVA s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sledovať vývoj odpadu opracovania vo výrobe.
Zodpovednosť za spracovanie a analýzu Pareto v spolupráci s oddelením metód a sledovanie akčných plánov za účelom zníženia odpadu opracovania vo výrobe.
Vytvárať plány na zlepšenie a sledovať akcie na zníženie procesných chýb.
Uvádzať okamžité nápravné opatrenia.
Riadiť audity postov.
Podieľať sa na procese a schválení PPAP-ov.
Zúčastňovať sa zákazníckych auditov.
Zabezpečiť zhodu produktov od dodávateľa.
Presadzovať pravidlá kvality.

Perspektívna a zaujímavá práca v zahraničnej spoločnosti.
Stabilné zamestnanie.
Priestor na sebarealizáciu.

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš štruktúrovaný životopis na uvedenú mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme len vybratých kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Vedieť používať jednoduché meracie prostriedky (posuvné meradlo, mikrometer, kaliber...).
Aktívna znalosť metód pre riešenie problémov (8D report, Pareto, Ishikawa,).
Aktívne ovládať metódy štatistického riadenia kvality (SPC, kapabilita procesu).
Vedieť čítať technickú dokumentáciu.
Znalosť ISO TS 16949, VDA, MSA, PPAP

Streit Trnava, s.r.o. je jedným z výrobných závodov patriacich do Streit Groupe. Závod v Zavare sa špecializuje na výrobu a montáž mechanických komponentov určených pre automobilový trh. Vyrábame centrálne domce pre turbodúchadla na počítačovo riadených (CNC) obrábacích strojoch. Vďaka silnému duchu skupiny, výbornej znalosti výrobných procesov a výrobným prostriedkom sa Streit Groupe stala referenciou kvality.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2107853  Megjelentetés dátuma: 18.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 700 €