Lektor-grafik

Stredoslovenské múzeum

Miesto práce
Nám. SNP 4/A, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

sprevádzanie a poskytovanie odborného lektorského výkladu v expozíciách a na výstavách, príprava a tvorba sprievodných podujatí k expozíciám a výstavám,grafické spracovanie textového a obrazového materiálu, tvorba propagačných materiálov

pružný pracovný čas

Žiadosti a životopisy zasielajte na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

história

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kultivovaný slovný prejav, prezentačné schopnosti, komunikatívnosť, tímová spolupráca,kreativita

Stredoslovenské múzeum je regionálna inštitúcia s komplexnou dokumentáciou vývoja spoločnosti a prírody v Banskobystrickom kraji. Na základe prieskumu a vedeckého výskumu zhromažďuje, vedeckými metódami zhodnocuje, odborne spravuje, ochraňuje a sprístupňuje zbierkové predmety ako súčasť kultúrneho a prírodného dedičstva. Neodmysliteľnou súčasťou poslania múzea je prezentačná a výchovno-vzdelávacia činnosť (tvorba výstav, usporadúvanie vzdelávacích podujatí, prednášok a seminárov) venovaná širokej odbornej i laickej verejnosti so zvláštnym zreteľom na školopovinnú mládež.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3235543  Megjelentetés dátuma: 7.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou