Elektromontér

Stredoslovenská distribučná, a.s.

Miesto práce
okres Banská Bystrica, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dovoľujeme si Vás informovať, že miesto výkonu práce sa môže meniť v týždňových turnusoch v závislosti od stavby, na ktorej sa aktuálne pracuje (v rámci pôsobnosti Stredoslovenskej energetiky - Distribúcie, a.s.). V prípade týždňových turnusov tzv. "týždňoviek" je ubytovanie zabezpečované našou spoločnosťou. Obsadzované pracovné miesto je na divízii Stavebnomontážna činnosť.

• výkon manuálnych stavebných a elektromontážnych prác, prác vo výškach v rozsahu svojej kvalifikácie a v zmysle pokynov od nadriadeného pracovníka;
• zabezpečovanie technických parametrov stavby určených projektom, platnými normami a predpismi;
• zodpovednosť za vykonanú prácu z pohľadu kvality a rovnako aj bezpečnosti práce;
• zabezpečovanie ochrany zvereného majetku, nástrojov, náradia a osobných ochranných pracovných pomôcok (OOPP);
• používanie OOPP, bezpečných pracovných postupov a BOZP;
• plnenie operatívnych úloh útvaru podľa pokynov nadriadeného;
• účasť na odstraňovaní havárií a kalamít v rozsahu určenom nadriadeným.

V prípade Vášho záujmu, zašlite profesijný štruktúrovaný životopis, spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku najneskôr do 04.10.2017 na uvedené kontaktné údaje:

• email: [email protected]
• resp. poštou na adresu:

Stredoslovenská energetika- Distribúcia, a.s.
sekcia Ľudské zdroje
Výberové konanie
Pri Rajčianke 2927/8
010 47 Žilina

Do predmetu e-mailovej správy, alebo na obálku, či priamo v žiadosti pri písomnom styku, UVEĎTE NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate "Elektromontér".

Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že vhodných kandidátov na obsadzovanú pracovnú ponuku budeme kontaktovať najneskôr do 14 pracovných dní od ukončenia zverejnenia pracovnej ponuky.

V súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č.122/2013 Z. z. si Vás dovoľujeme upozorniť, že zaslaním Vášho životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania nám poskytujete súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov za účelom tohto výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť Vyhlášky 147/2013 Z.z.;
• odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č.508/2009 min. §21;
• znalosť problematiky výstavby líniových energetických stavieb;
• preukaz pre výkon práce vo výškach - výhodou;
• preukaz viazača bremien - výhodou;
• preukaz obsluhy vysokozdvižných plošín, pilčík, PPN – výhodou;
• vodičský preukaz sk. B, BE, C, T – výhodou;

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
• zodpovednosť;
• dodržiavanie pracovnej disciplíny;
• fyzická zdatnosť;
• flexibilita a vysoké pracovné nasadenie;
• samostatnosť.

Spoločnosť Stredoslovenská distribučná, a. s., (SSD) je regionálnym prevádzkovateľom distribučnej sústavy elektrických vedení na úrovni veľmi vysokého, vysokého a nízkeho napätia. Zabezpečuje distribúciu elektriny na území Banskobystrického, Žilinského a časti Trenčianskeho kraja. Spravuje takmer 35-tisíc kilometrov elektrických vedení, ktoré napájajú zhruba 760-tisíc domácností a firiem.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Kalnická
E-mail: poslať životopis
ID: 3187097  Megjelentetés dátuma: 13.9.2017