International Office Assistant

Stredoeurópska vysoká škola v Skalici n.o.

Miesto práce
Kráľovská 386/11, okres Skalica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• propagácia Stredoeurópskej vysokej školy v Skalici (ďalej len ,,SEVS“) v zahraničí;
• komunikácia so zahraničnými partnermi SEVS;
• starostlivosť o zahraničných študentov (poskytnutie pomoci pri vybavovaní víz a pod.);
• realizácia zahraničných návštev a spolupráca s ERASMUS office.

Na výberové konanie( ďalej len ,,VK“) budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci uvedené požiadavky. Vybraní uchádzači budú písomne/ telefonicky informovaní o termíne a čase výberového konania.

Termín nástupu: ihneď

K žiadosti o prijatie do zamestnania je potrebné doložiť:
1. motivačný list;
2. štruktúrovaný životopis;
3. kópie dokladov o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.
Uvedené náležitosti je potrebné doručiť poštou, e-mailom alebo osobne najneskôr do 12.10.2016 na adresu:
Stredoeurópska vysoká škola v Skalici
Kráľovská 386/11
909 01 Skalica

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Kosová, [email protected] , tel: 034 696 52 55

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Školstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie 2. Stupňa;
• anglický jazyk slovom i písmom;
• znalosť ďalších jazykov výhodou;
• PC znalosti (MS Office, Word, Excel, Outlook, Internet);
• hospodárska korešpondencia;
• administratívne skúsenosti výhodou;
• organizačné schopnosti (organizovanie seminárov a workshopov);
• komunikatívnosť;
• flexibilita;
• lojálnosť;
• práca v tíme;
• bydlisko v okolí zamestnávateľa výhodou.

Ambíciou Stredoeurópskej vysokej školy v Skalici (ďalej len "SEVS") je rozvíjať hodnoty vzdelania a kultúry, poznania a vzdelanosti. SEVS ponúka špecializované úplné univerzitné vzdelanie v atraktívnych a úzko profilovaných akreditovaných študijných programoch. Sú zamerané na medzinárodné vzťahy (Bc., Mgr., PhDr.) a environmentálne manažérstvo (Bc., Mgr., PhDr., PhD.).
Bližšie informácie nájdete na http://www.sevs.sk/.

Bližšie informácie o SEVS nájdete na: http://sevs.sk/sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2276730  Megjelentetés dátuma: 3.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou