Majster odbornej výchovy

Stredná odborná škola technická Čadca

Miesto práce
okres Čadca
Termín nástupu
2018-07-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
561

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
MS Office - pokročilý

Vzdelanie
- SŠ vzdelanie s maturitou, strojársky odbor, príp. VŠ strojárske technológie,
- pedagogické minimum,prípadne záväzok doplnenia si pedagogického minima najneskôr do dvoch rokov od nástupu,
- znalosť a profesijná zručnosť v strojárskych technológiách: ručné spracovanie, frézovanie, sústruženie a brúsenie,
- poznať princípy programovania CNC strojov (sústruh, fréza),
- prax na pozícii majster odborného výcviku v strojársky zameranom odbore výhodou,
- flexibilita, tvorivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, záujem o výchovno-vzdelávaciu činnosť,
- manuálna zručnosť, technické myslenie, pedagogické zručnosti

Ďalšie požiadavky
Pracovisko: Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Náplň práce: zabezpečovanie odborného výcviku žiakov v duálnom systéme pre strojnícke odbory, tvorba, návrhy a spolupráca pri vytváraní tém na maturitné skúšky v oblasti CNC programovania, účasť na záverečných a maturitných skúškach žiakov, príprava a spoluúčasť žiakov na strojárskych súťažiach.
Ponúkame: mzda od 5,20 EUR/hod. + nadtarifné zložky do 35% základu (osobné ohodnotenie, prémie, 13./14. plat, jazykový príplatok) ; ďalší mzdový nárast po úspešnom zaškolení; príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia; 37,5 hod. pracovný týždeň; ročné odmeny do 800 EUR; príspevok na presťahovanie;