Účtovník/čka

Stredná odborná škola Senica

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
597

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
- min. stredoškolské vzdelanie ekonomické ukončené maturitou
- VŠ I. alebo II. stupňa ekonomického zamerania
- prax: min. 3 roky

Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
-komplexné spracovanie podvojného účtovníctva: účtovanie pokladne, banky, interných dokladov, odberateľských a dodávateľských faktúr
-spracovanie inventarizácie a evidencia dlhodobého majetku
-spracovanie konsolidácie
-spracovanie mesačných a ročných uzávierkových prác...

Platové podmienky: platová trieda 5. od sumy 692,00 € do sumy 830,50 € podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od rokov praxe

Ďalšie požadované schopnosti: zodpovednosť, presnosť, komunikatívnosť, tímová práca

V prípade záujmu prosím posielajte svoje profesijné životopisy a žiadosti o prijatie do zamestnania na e-mailovú adresu: [email protected], alebo na adresu: Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na plánované výberové konanie.
Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 034/6983441

ID: 3931130  Megjelentetés dátuma: 30.6.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.