Vychovávateľ

Stredná odborná škola Senica

Miesto práce
okres Senica
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
597

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
- vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch, v znení neskoršej vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov Príloha č. 3, ktorá je účinná od 15. 01. 2020
- odborná prax vítaná

Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- výchovno-vzdelávacia činnosť vykonávaná pedagogickým zamestnancom, ktorým je vychovávateľ v školskom zariadení (Školský internát pri Strednej odbornej škole podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica)
- pracovná doba v poobedňajších hodinách do 22:00 hod. (nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času podľa mesačného harmonogramu služieb)

Platová podmienky:
- platová tarifa od sumy 817,50 € do 998,50 € v závislosti od dosiahnutého vzdelania + zvýšenie platovej tarify za odpracované roky podľa tabuliek platových taríf pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov účinných od 01. 01. 2020.

Výhody: možnosť ubytovania v školskom internáte s možnosťou odberu celodennej stravy
Ďalšie požadované schopnosti: zodpovednosť, komunikatívnosť, tímová práca

Termín výberového konania:
- Výberové konanie sa uskutoční dňa 03. 07. 2020 o 9:00 hod. v budove Strednej odbornej školy podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica
V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť so životopisom na adresu:
Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica alebo e-mailom: [email protected]
Kontaktná osoba: Katarina Valentová, 034/6983441

ID: 3929304  Megjelentetés dátuma: 25.6.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.