Účtovník/čka

Stredná odborná škola Senica

Miesto práce
okres Senica
Termín nástupu
2019-01-15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
597

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Internet, Word, Excel, Outlook

Vzdelanie
- minimálne vyštudovaná stredná škola s maturitou ekonomického smeru
- VŠ I. alebo II. stupňa ekonomického smeru výhodou
- odborná prax v účtovníctve - min. 2 roky

Ďalšie požiadavky
Náplň práce: kompletné vedenie podvojného účtovníctva, administratívne práce
Plat: Podľa Základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme schválená od 01. 01. 2019: platová trieda 5, výpočet podľa rokov započítanej praxe.
Výberové konanie sa uskutoční dňa 11. 01. 2019 o 9.00 hod. v budove SOŠ Senica.
V prípade záujmu posielajte svoje žiadosti a životopisy na uvedený e-mail: [email protected] alebo posielajte na adresu:
Stredná odborná škola, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica
Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 034/6983436

ID: 3554898  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.