Knihár/knihárka

Stredná odborná škola polygrafická

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
774 - 822 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vykonáva a zabezpečuje spracovanie najjednoduchších druhov merkantilných tlačovín, ako lepenie poznámkových blokov, zložiek a pod., lisovanie knižných blokov všetkých druhov tlačovín – ručne, mazanie a poťahovanie papiera, plátna a iného materiálu, lepenie dosiek, nalepovanie adresných lístkov, cenoviek, perforovanie, ryhovanie a ostatné knihárske práce podľa nariadenia vedúcim pracovníkom.
2. Samostatne vykonáva obsluhu a nadstavenie skladacích strojov a strojov pre knižnú väzbu.
3. Obsluhuje štandardné a programové rezacie stroje pre rezanie hárkov a knižných blokov.
4. Spracúva priemyselné a ručné väzby vrátane zdobenia dosák.

Ponuka ubytovania v školskom internáte.
Práca v stabilnom pracovnom kolektíve.
Prednosť má uchádzač vyučený v odbore.

Informácie o výberovom konaní

Záujemcu o prácu zaučíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

prednosť majú uchádzači odboru knihár - polygrafia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stredná odborná škola polygrafická:
- príprava žiakov na polygrafické povolania,
- pomaturitné kvalifikačné štúdium,
- vzdelávacie akcie v rámci celoživotného vzdelávania,
- polygrafická výroba,
- stravovacie služby,
- ubytovanie.
Sme príspevková organizácia vykonávajúca hlavnú aj podnikateľskú činnosť. Škola je mesačný plátca DPH.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3743462  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 774 - 822 EUR/mesiac