Účtovník/čka

Stred. odborná škola Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Svätoplukova 2, Ružinov
Termín nástupu
2019-10-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
409

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
SŠ,VŠ. Prax so mzdovým programom Vema

Ďalšie požiadavky
Kumulovaná pozícia mzdový účtovník/personalista. Mzdy pre cca 60 zamestnancov, stabilný pracovný kolektív. Nástupný plat podľa vzdelania a rokov praxe brutto: SŠ 580-700 €; VŠ 1.st. 630-760 €; VŠ 2.st. 730-880 €. Po troch mesiacoch skúšobnej doby plus 100-150€ osobné ohodnotenie podľa rýchlosti zapracovania. Pre uchádzačku ženu môžeme zabezpečiť ubytovanie vo vlastnom školskom internáte na Svätoplukovej 2 v Bratislave za 50 € mesačne. Svoje žiadosti s profesijným životopisom prosím posielajte na [email protected]. Uchádzačov , ktorí budú spĺňať podmienku praxe s VEMOU si budeme postupne pozývať na pracovný pohovor v týždni od 23.-27.9.2019.

ID: 3761079  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.