Konštruktér

STRADER s.r.o.

Miesto práce
Šarišská 1997/20, Prešovský kraj, okres Stropkov
Termín nástupu
Po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie spôsobu upevnenia nosných konštrukcii pre uloženie káblov do káblových žľabov, rebríkov.
Navrhovanie upevnenia potrubia pre profesie voda, plyn, kúrenie, vzduchotechnika.
Predpokladom pri projektovaní upevnenia nosných konštrukcií káblov alebo potrubí, sú potrebné znalosti zo statických výpočtov oceľových konštrukcií. Práca v AutoCad, Inventor, Revit a orentácia v BIM.
Ďalšou pracovnou náplňou uchádzača je udržiavanie databázy produktov na firemnej internetovej stránke, školenia projektantov na používanie nadstavbových firemných programov pre AutoCad, podieľanie sa pri tvorbe nových firemných katalógov - propagačných materiálov.

Informácie o výberovom konaní

Záujemca zašle e-mailom životopis a motivačný list.
O mieste a čase osobného pohovoru bude upozornený telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý
Autodesk Revit Architecture - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť.
Príjemné a zároveň sebavedomé vystupovania voči zákazníkom.

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 2002 a zaoberáme sa veľkoobchodnou činnosťou v oblasti inštalačných materiálov so zameraním na káblové nosné systémy, upevňovacie systémy, stĺpy a stožiare a rozvádzačové skrine. Sídlo spoločnosti je v Stropkove. Prevádzka - veľkosklad v Bratislave na Starej Vajnorskej 147.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3211987  Megjelentetés dátuma: 11.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou