Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Majster na stavbe (m/ž)

Značka pozície:

req59869

Miesto nasadenia:

Prievidza

7,14 EUR/hod.Ponúkame platové ohodnotenie od 7,14 EUR/hod. brutto + výkonnostné prémie od 20% do 80%.

Náplň práce:

Vedenie pracovnej skupiny a riadenie pracovného výkonu zamestnancov.
Organizuje na svojom úseku riadne, bezpečné, hospodárne a kvalitné vykonávanie stavebných prác pridelenými robotníkmi.
Intenzívne komunikuje so zamestnancami.
Úzko spolupracuje so stavbyvedúcim a vedúcim PJ.
Zodpovedná za riadne a včasné plnenie stavebných prác.
Zodpovednosť za výsledky.

Požiadavky:

Ukončené SŠ vzdelanie stavebného zamerania.
Skúsenosti s vedením pracovnej skupiny.
Znalosť čítania výkresovej dokumentácie.
Komunikačné, organizačné a plánovacie zručnosti.
Prax vítaná, vhodné aj pre absolventa.
Vodičský preukaz sk. B.

Benefity:

Ponúkame platové ohodnotenie od 7,14 EUR/hod. brutto + výkonnostné prémie od 20% do 80%. Konečná výška platu bude upresnená na pracovnom pohovore.
Termín nástupu: IHNEĎ.
Miesto nasadenia: Prievidza.
Benefity: Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou, 100% vlastníkom
je rakúsky stavebný koncern STRABAG Societas Europaea.
Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.
Finančná odmena za odporúčanie nového kolegu 500 EUR.
Vzdelávací program koncernovej akadémie.
MULTISPORT karta (s doplatkom).
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kováčová
Tel.: +421232621028
E-mail: poslať životopis

ID: 4797500  Megjelentetés dátuma: 30.4.2024  Alapbér (bruttó): 7,14 EUR/hod.