Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Stavebný robotník (m/ž)

Značka pozície:

req59764

Miesto nasadenia:

Trenčín

7,85 EUR/hod.Ponúkame platové ohodnotenie od 7,85 EUR/hod. brutto + výkonnostné prémie do 60%.

Náplň práce:

Vykonávanie stavebných prác, pokládka obrubníkov, pokládka dlažby.
Výkopové práce, jednoduché tesárske práce, práce s búracím kladivom.

Požiadavky:

Ukončené odborné vzdelanie (OU, SOU).
Dostatočné skúsenosti so stavebnými prácami.
Vodičský preukaz - výhodou.
Samostatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť, flexibilita.

Benefity:

Ponúkame platové ohodnotenie od 7,85 EUR/hod. brutto + výkonnostné prémie do 60%.
Termín nástupu: ASAP.
Miesto nasadenia: Trenčín.
Benefity: Silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou, 100% vlastníkom je rakúsky stavebný koncern STRABAG Societas Europaea.
Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.
Finančná odmena za odporúčanie nového kolegu 500 EUR.
Vzdelávací program koncernovej akadémie.
MULTISPORT karta (s doplatkom).
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Kováčová
Tel.: +421232621028
E-mail: poslať životopis

ID: 4793661  Megjelentetés dátuma: 26.3.2024  Alapbér (bruttó): 7,85 EUR/hod.