Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Vodič vnútropodnikovej dopravy (m / ž)

Značka pozície:

req59298

Miesto nasadenia:

Sereď

Mzdové podmienky (brutto)

7,14 EUR/hod.odmeny

Náplň práce:

Riadenie, denne ošetrenie, bežná údržba a opravy menšieho rozsahu jednotlivých stavebných mechanizmov, motorových vozidiel v zmysle platných vodičských a strojných oprávnení skupiny C, E
Zavesovanie a zvesovanie bremien rôzneho druhu na žeriav, manipulácia so žeriavom v zmysle platného oprávnenia
Vykonávanie pracovných činností spojených s prepravou betónových a železobetónových výrobkov, ako i materiálov súvisiacich s výrobou
Udržiavanie poriadku na pracovisku a s tým spojená manipulácia s ručným pracovným náradím
Dodržiava predpisy BOZP

Požiadavky:

  • zodpovedný prístup k práci, manuálna zručnosť, precíznosť, tímová spolupráca
  • schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie
  • ochota pracovať nadčas

Benefity:

  • stravovanie zabezpečené v rámci závodu
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • zabezpečený pitný režim na pracovisku
  • jednozmenná prevádzka
  • 5 dňový pracovný týždeň (PO-PI), víkendy, sviatky voľné
  • každoročná valorizácia miezd
  • výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci
  • dochádzkový bonus do 700 € ročne
  • odmena za sprostredkovanie nových kolegov
  • zabezpečené pravidelné školenie
  • pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Eva Náhliková Kunová
E-mail: poslať životopis

ID: 4775416  Megjelentetés dátuma: 16.4.2024  Alapbér (bruttó): 7,14 EUR/hod.