Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Prevádzkový elektrikár

Značka pozície:

req59241

Miesto nasadenia:

Šulekovská, Sereď

Mzdové podmienky (brutto)

7,85 EUR/hod.odmeny v závislosti od schopností a skúseností

Náplň práce:

  • oprava a údržba elektrických strojných zariadení
  • zisťovanie chýb a oprava elektroinštalácie v prevádzkach
  • elektroúdržba budov
  • montáž a zapájanie elektroinštalácie, rozvádzačov, rekonštrukcia elektrických obvodov
  • dohliadanie na čistotu elektrických rozvádzačov, elektrických strojov a zariadení

Požiadavky:

  • zodpovedný prístup k práci, manuálna zručnosť,
precíznosť, tímová spolupráca
  • schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, - analytické a technické myslenie
  • platné osvedčenia podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. min
§21
  • znalosť čítania technických výkresov
  • ochota pracovať nadčas

Benefity:

  • Ponúkaný plat (brutto): 7,85 € + odmeny v závislosti od schopností a skúseností
  • stravovanie zabezpečené v rámci závodu
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • zabezpečený pitný režim na pracovisku
  • jednozmenná prevádzka
  • 5 dňový pracovný týždeň (PO-PI), víkendy, sviatky voľné
  • každoročná valorizácia miezd - výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci
  • dochádzkový bonus 700€ ročne
  • odmena za sprostredkovanie nových kolegov
  • zabezpečené pravidelné školenie
  • pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Eva Náhliková Kunová
E-mail: poslať životopis

ID: 4773579  Megjelentetés dátuma: 16.4.2024  Alapbér (bruttó): 7,85 EUR/hod.