Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Hlavný stavbyvedúci (vedúci projektu) - m/ž

Značka pozície:

req59073

Miesto nasadenia:

Trnava

2 500 EUR/mesiacVýsledná výška platu bude dojednaná na osobnom pohovore v závislosti od skúseností kandidáta.

Náplň práce:

Hľadáme špecialistu na procesy koordinácie projektu veľkej stavby a subdodávateľov stavebných prác, kde je potrebná kontinuita praxe na úrovni stavbyvedúci s praxou a osvedčením SKSI.

Hlavný stavbyvedúci sa okrem odborných prác:

  • zúčastňuje na príprave zmlúv a rokovaniach, prevzatí staveniska, rokuje s príslušnými orgánmi,
  • vypracováva harmonogram prác, sleduje jeho plnenie, zvoláva porady,
  • zodpovedá za komplexné riadenie projektu, preštudovanie zmlúv, projektovej a rozpočtovej dokumentácie,
  • zúčastňuje sa kontrolných dní, spolupracuje s dozorom, úradmi a investorom,
  • zabezpečuje projektovú dokumentáciu, pokrytie stavby zamestnancami, strojový park, dopravu, externé subdodávky,
  • preberá stavebnú dokumentáciu, stavebné denníky, sleduje dodržiavanie BOZP,
  • kontroluje zameranie stavby, rozpočtovú a skutočnú dokumentáciu, fakturáciu a doklady o spotrebe materiálov a energií,
  • zabezpečuje vykonávanie skúšok a atesty, zúčastňuje sa odovzdávania stavby a kolaudácie,
  • pri ukončení stavby dohliada na odstránenie vád, odsun materiálov a strojov, uvedenie plôch do pôvodného stavu,
  • zabezpečí skompletizovanie dokumentácie pre archiváciu.

Práca je vykonávaná na stavbách spoločnosti na území SR. Aktuálne sa jedná o lokalitu Banskej Bystrice.

Požiadavky:

  • SŠ (odbor Pozemné stavby) / VŠ (Pozemné stavby) - podmienkou
  • Osvedčenie SKSI Stavbyvedúci - podmienkou
  • PC znalosti: MS Office, MS Project
  • skúsenosti s riadením stavebných projektov
  • skúsenosti s vedením tímu zamestnancov
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • precíznosť, dôslednosť
  • ochota pracovať nadčas a cestovať na služobné cesty mimo miesta výkonu práce
  • platný vodičský preukaz

Benefity:

  • Silné zázemie v stabilnej spoločnosti
  • Práca s modernými digitálnymi technológiami
  • Pravidelné školenia, odborná príprava, jazyková výučba, rozvoj manažérskych zručností
  • Podnikový manažment zdravia
  • Multisport karta
  • Referral program
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Imre
E-mail: poslať životopis

ID: 4767893  Megjelentetés dátuma: 25.3.2024  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac