Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Majster HSV

Značka pozície:

req58945

Miesto nasadenia:

Šulekovská, Sereď

Mzdové podmienky (brutto)

10,65 EUR/hod.

Náplň práce:

  • riadenie výrobného procesu,
  • organizácia práce výrobných pracovníkov,
  • plnenie plánu výroby,
  • zodpovednosť za dodržiavanie technologického procesu, kvality výroby, produktivity,
  • intenzívnu komunikáciu so zamestnancami,
  • zodpovednosť za výsledky,
  • dodržiavanie BOZP a poriadku na pracovisku,
  • hodnotenie výrobných pracovníkov,
  • administratívne úkony – denné hlásenia, reporty,
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie

Požiadavky:

  • ukončené SŠ vzdelanie s maturitou - stavebné
  • požadovaná prax aspoň 3 roky – v oblasti výroby prefabrikátov
  • práca s PC (Excel, Word, Outlook) na užívateľskej úrovni,
  • viazačský a žeriavnicky preukaz výhodou,
  • zodpovedný prístup k práci,
  • manuálna zručnosť,
  • flexibilita,
  • dobré komunikačné a organizačné schopnosti,
  • schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy,
  • analytické a technické myslenie,
  • ochota pracovať nadčas

Benefity:

  • perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania
  • stravovanie zabezpečené v rámci závodu
  • príspevok na stravu nad rámec zákona
  • zabezpečený pitný režim na pracovisku
  • jednozmenná prevádzka
  • 5 dňový pracovný týždeň (PO-PI), víkendy, sviatky voľné
  • odmena za inovačné návrhy
  • pravidelné lekárske prehliadky
  • každoročná valorizácia miezd
  • výplata je vždy do 15.dňa v mesiaci
  • dochádzkový bonus
  • odmena za sprostredkovanie nových kolegov
  • zabezpečené pravidelné školenie
  • pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,65 €/hod. V závislosti od schopnosti a skúsenosti odmena do výšky 50%.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Eva Náhliková Kunová
E-mail: poslať životopis

ID: 4767181  Megjelentetés dátuma: 16.4.2024  Alapbér (bruttó): 10,65 EUR/hod.