Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Elektrikár stavebných strojov a vozidiel (m / ž)

Značka pozície:

req55730

Miesto nasadenia:

Strabag BMTI s.r.o., Geča, Košický kraj

7,14 EUR/hod.+ výkonnostné mesačné prémie do výšky 50%. - po skúšobnej dobe (Príklad: pri odpracovaných 160 hodín v mesiaci je brutto mzda vo výške 1.713,60 eur) Uvedená mzda je minimálna možná ponuka, konečná výška platu bude závisieť od odborných znalostí a predchádzajúcich skúseností kandidáta.

Náplň práce:

vykonáva elektrikárske, opravárenské a nastavovanie práce na stavebných strojoch
vykonáva opravy, zostavovanie, nastavovanie, oživovanie, skúšanie a revíziu širokého sortimentu prístrojov, strojov a zariadení

Požiadavky:

  • výučný list resp. SŠ vzdelanie s maturitou
  • odborná spôsobilosť elektrotechnika § 22
  • komunikatívnosť, samostatnosť, zmysel pre - poriadok, dochvíľnosť a dodržiavanie pracovných podmienok. zodpovedný prístup k práci
  • vodičský preukaz sk.B (skupina C výhodou)
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • ovládanie PC
  • časová flexibilita
  • prax v odbore, praktické zručnosti zváračský, strojnícky a preukaz VZV výhodou
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Mgr. Kateřina Vlachová
Tel.: +421455250131
E-mail: poslať životopis

ID: 4687050  Megjelentetés dátuma: 22.4.2024  Alapbér (bruttó): 7,14 EUR/hod.