Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Stavebný robotník HSV - betonár (m / ž)

Značka pozície:

req39654

Miesto nasadenia:

Sereď

6,07 EUR/hod.+ prémie až do výšky 50%. Dochádzkový bonus až do výšky 700 € ročne.

Náplň práce:

  • Výroba železo - betónových prefabrikátov
  • Práca vo výrobnej hale
  • Manipulácia s debnením
  • Betonáž prvku spolu so zhutnením
  • Oddebnenie prvku
  • Dodržiavanie požiadaviek na kvalite
  • Dodržiavanie BOZP a poriadku na pracovisku

Požiadavky:

  • SŠ vzdelanie s maturitou, SŠ vzdelanie bez maturity
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca
  • zodpovednosť
  • precíznosť
  • schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy
  • analytické a technické myslenie
  • ochota pracovať nadčas

Benefity:

  • Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti.
  • Práca zabezpečená počas celého roka v krytých halách.
  • Stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni.
  • Zabezpečený pitný režim na pracovisku.
  • Jednozmenná prevádzka - 5 dňový pracovný týždeň (Po-Pia), víkendy, sviatky voľné.
  • Atraktívny sociálny program (príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na rekreáciu nezaopatreného dieťaťa a iné). Každoročná valorizácia miezd.
  • Dochádzkový bonus až do výšky 700 € ročne.
  • Odmena za sprostredkovanie nových kolegov 500,-€
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie
  • Výplata je vždy do 15.dňa v mesiaci
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,07,-€/hod. + prémie až do výšky 50%.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Eva Náhliková Kunová
E-mail: poslať životopis

ID: 4166260  Megjelentetés dátuma: 26.9.2022  Alapbér (bruttó): 6,07 EUR/hod.