Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Strojný technik m/ž

Značka pozície:

req38146

Miesto nasadenia:

Slovensko, Česko, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Mzdové podmienky (brutto)

Od 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce:

  • Kompetentné technické poradenstvo prevádzkovým jednotkám STRABAG SE
  • Investičné plánovanie projektov v oblasti betonární v spolupráci s prevádzkovými jednotkami
  • Vývoj technických riešeníspoločne s lokálnymi kontaktnými osobami
  • Technická koncepcia a definícia rozsahu služieb pre výberové riadenia
  • Jednanie s dodávateľmi a príprava cenových porovnaní
  • Optimalizácia a podpora existujúcich výrobných zariadení
  • Riadenie rozpočtu projektov a fakturácia investícií
  • Účasť na investičných a vyraďovacích procesoch
  • Konštrukcie a plánovanie

Požiadavky:

  • Úspešne ukončené vyššie technické vzdelanie
  • V ideálnom prípade relevantné pracovné skúsenosti
  • Základné ekonomické znalosti
  • Veľká orientácia na služby a komunikačné zručnosti
  • Schopnosť tímovej práce v medzinárodnom prostredí (stredná a východná Európa)
  • Samostatný, svedomitý a angažovaný spôsob práce
  • Základná znalosť AutoCadu alebo obdobných programov
  • Pokročilá znalosť nemeckého jazyka. Anglický jazyk + iné bude výhodou
  • Ochota cestovať
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 4110401  Megjelentetés dátuma: 24.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac