Because success comes from working together.

As a European technology group for construction services, we construct thousands of buildings and structures around the world every year by bringing the right people, materials and equipment together at the right place and at the right time. This would not be possible without teamwork – across geographic boundaries and business units. Become a part of our team!

Prekladateľ/ tlmočník s nemčinou (m/ž)

Značka pozície:

req30418

Miesto nasadenia:

Bratislava

1 400 EUR/mesiacUvedená výška mzdy je základná zložka platu a môže byť navýšená v závislosti od kvality a skúseností úspešného kandidáta/ky.

Náplň práce:

  • Preklady SJ/NJ (interné dokumenty, smernice, zmluvy...)
  • Tlmočenie do/z nemeckého jazyka (podľa potreby, nie na pravidelnej báze)
  • Možnosť pracovať na plný úväzok príp. čiastočný úväzok

Požiadavky:

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore preklady/tlmočníctvo (Nemecký jazyk)
  • excelentná znalosť nemeckého a slovenského jazyka podmienkou
  • znalosť českého alebo anglického jazyka výhodou
  • predošlé skúsenosti s prekladmi a tlmočením výhodou
  • samostatnosť, lojalita, flexibilita

Benefity:

  • stabilné zázemie prosperujúcej medzinárodnej stavebnej spoločnosti
  • moderné pracovné prostredie
  • príjemný kolektív
  • dôsledné zaučenie a dôraz na zabezpečenie neustáleho vzdelávania (Koncernová akadémia)
  • jazykové vzdelávanie na pracovisku
  • stravovanie vo vlastnom zariadení s príspevkom na stravovanie nad rámec zákona
  • Podnikový manažment zdravia (Multisport karta, Dni zdravia, masáže na pracovisku)
  • Vianočný večierok, spoločné raňajky, športový deň, firemná škôlka
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Vašu žiadosť prostredníctvom online formulára.

Kontaktná osoba: Ing. Jana Földváryová
E-mail: poslať životopis

ID: 3844375  Megjelentetés dátuma: 10.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac